найкраща кав ярня в європі

найкраща кав ярня в європі

навколо кав’ярні

Кав’ярня, кав’ярня або навіть кав’ярня – це фактично заклад, де в основному пропонують кав різних сортів, особливо кав , капучіно та латте. У деяких кав’ярнях на додаток до різних інших напоїв без кофеїну можуть подавати прохолодні напої, як-от холодну кав , холодний трав’яний чай. У континентальній Європі в кафе подають алкогольні напої. Кав’ярня також може приготувати страви, наприклад, ласощі, бутерброди, кекси, фрукти чи навіть хліб. Різноманітність кав’ярень від малих компаній, якими керують власники, до великих міжнародних компаній. Деякі мережі кав’ярень працюють за франчайзинговою компанією, а також мають різні філії в різних країнах світу.

саме тому це насправді найкраща кав’ярня

1. Kaffa Roastery – Гельсінкі, Фінляндія

Кав – це насправді тип величезної ручки Фінляндії. Багато для того, щоб нація мала фактично найвищу ціну споживання кави на душу населення на планеті. Іди номер! Серед інноваторів, які очолюють 3-ю хвилю кавового руху у Фінляндії, є Kaffa Roastery. Kaffa Roastery, народжена та відтворена в Гельсінкі, обсмажує всі свої кавові зерна на веб-сайті в Інтернеті поруч із Helsinki Institution of Coffee, який надає кавові програми як початківцям бариста, так і експертам ринку. Kaffa Roastery справді зацікавлена ​​у створенні кавового товариства у Фінляндії. Вони вирішують купувати сирі кавові зерна безпосередньо у фермерів, щоб забезпечити найвищу якість і принципи. У кав’ярні ви відкриєте для себе різноманітні варіанти смаженого, перевертаючи, разом із різними зернами, що створюють фруктові, квіткові чи навіть м’які та шоколадні смаки. Сядьте за глянцеві стільниці обіднього столу разом із майстерно звареною сумішшю кави та мигдальним круасаном.

2. KB CaféShop – Париж, Франція

Ви можете шукати кав’ярню, що пропонує спеціалізовану каву в Парижі. Наша команда не буде вас критикувати, оскільки знайти його важко! На щастя, ми доклали зусиль і знайшли скарб у 9-му окрузі. Після того, як француз Ніколя П’єґе прибув з Австралії, застосував свої нещодавно отримані здібності до кави, а також відкрив KB Cafeshop (раніше «Kooka Boora» Coffee shop) у Пігаль у 2010 році. Можливо, це місце, де вам не потрібно купувати un café, а також молоко разом із вашою кавою насправді виключається незвичайним або навіть безпрецедентним. Придбайте ретельно приготовлену еспресо-суміш або навіть один Aeropress разом із власноруч виготовленою булочкою, а також насолодіться паризьким сонячним світлом на балконі кав’ярні. Серед деревних фекалій на домашньому вікні в кав’ярні – це справді ідеальна перевага взимку.

3. Bocca Coffee – Амстердам, Нідерланди

Висока премія, розвиток і відкритість. Насправді це центральні концепції, яких Bocca Coffee фактично постійно дотримувався, а також до яких бізнес фактично отримав повагу та прихильність, що надходить від колег на ринку. Будучи першою спеціалізованою кавовою фабрикою в Нідерландах, а також, ймовірно, однією з найкращих міжнародних кавових фабрик, кав’ярня в Центрумі справді є місцем для знавців кави. Придбати каву насправді легко, оскільки вибір продуктів зменшився до швидкого чорного, тривалого чорного, короткого тривалого білого та білого. Абсолютно нічого більше. Пропонується в традиційних блакитно-блакитних кружках і блюдцях, вам також пропонують разом із карткою пам’яті з інформацією про деталі та початок проб вашого кавового зерна.