3.7.2018

Valíme se Slezskou 2018

4. ročník naší akce Valíme se Slezskou je za námi 🙂 Letos nám počasí, oproti minulému ročníku vyšlo mnohem lépe a možná i proto jsme měli na startu neuvěřitelných 28 soutěžních dvojic. Na soutěžící čekalo celkem 10 zajímavých stanovišť a musíme uznat, že se s nimi poprali opravdu bravurně. Užili jsme si vystoupení Základních škol Chrustova a Bohumínská, Mateřské školy Zámostní, naprosto úžasné vystoupení Čtyřlístku Ostrava, nádherné taneční vystoupení TK Pierro Forte a perfektní exhibici svalnatých mužů a krásných žen z Defenders Gym.  Nesmíme také opomenout kapely Coincidence a REWIND, které nás bavily po celý den známými písněmi i vlastní tvorbou.

Nezbývá než poděkovat všem organizacím a lidem, kteří se podíleli na organizaci a samozřejmě všem účastníkům, ať už soutěžícím nebo divákům.

Závěrem chceme poděkovat paní Aničce Dobošové, která vše perfektně zorganizovala a bez které by  tato akce prostě nemohla být.

Podívejte se jak to vypadalo tento rok 😉


Závazné pokyny pro VALÍME SE SLEZSKOU 2018

Start soutěžní hry: 22. září 2018 v 11:00 h,

Gymnázium Hladnov, Hladnovská 1332/35
710 00 Slezská Ostrava (mapa zde)

Předpokládaná doba soutěžní hry: 2-3 hodiny

Doporučené vybavení (není nezbytně nutné): mapa, GPS, psací potřeba, notes, hodinky, mobilní telefon, průkaz pojištěnce.
Ačkoliv by kola měly být u stanovišť v dohledu, tak doporučujeme si vzít zámek na kolo.

Nepřípustné dopravní prostředky: kolečkové brusle, automobil, motorka, MHD

Čas a místo prezentace: 22. září 2018 od 10:00 do 10:45 h, Gymnázium Hladnov (nezapomeňte vzít sebou doklad totožnosti)

Startovné: 300 Kč za dvojici (v ceně je hlavní jídlo a nealko). Startovné uhraďte bankovním převodem na účet 43-9323900207/0100, do poznámky k platbě uveďte název týmu. Startovné musí být připsáno na účet nejpozději do 22. září 2018 nebo při prezentaci na místě.

Registrace: prostřednictvím elektronického formuláře ZDE a také na místě v den konání. Kapacita závodu je pouze 50 dvojic! Osoby mladší 18 let musí mít písemný souhlas zákonných zástupců, a ten doložit nejpozději v den závodu.

Účastnici se mohou těšit na pamětní předměty, občerstvení, ceny.

Pravidla soutěže naleznete ZDE

Partneři projektu:

Městský obvod Slezská Ostrava (www.slezska.cz)

Rodinné a komunitní centrum Chaloupka Ostrava (www.rcchaloupka.cz)

Valíme se …, o.s. (www.valimese.eu)

a další

Přejít k navigační liště